REVERS HD Beauty Lipstick pomadka Zoey

Matowe, zastygające pomadki latem to nie jest najlepszy pomysł i mimo mojego uwielbienia ich, odstawiam je na chłodniejsze miesiące. Latem stawiam na coś lżejszego i delikatniejszego. W sumie to aż wstyd się przyznać jaki mam zapas produktów do ust, ale pocieszam się, że pewnie większość z Was ma podobny ;)
Zapraszam dzisiaj na kilka słów o pomadce od Revers w pięknym odcieniu Zoey. HD BEAUTY LIPSTICK, pomadka do ust z nowoczesną formułą, która zapewnia maksymalnie intensywny kolor o wysokim połysku i wyjątkowo miękkie, nawilżone usta przez cały dzień. Jedna gładka warstwa zapewni Twoim ustom maksymalne wypełnienie trwałym kolorem. Pomadka nie blaknie na ustach i nie ściera się, nie powoduje uczucia suchych spierzchniętych ust.
Pomadka występuje w 12 pięknych odcieniach, są dość zróżnicowane więc każdy na pewno wybierze kolor dla siebie. Ja wahałam się między 6,9 i 10, ale w końcu wybrałam 6. Pomadka jest kremowa, nie zastyga, dlatego też nie powoduje dyskomfortu w postaci suchych ust.
Jednak jeżeli nie jesteście przyzwyczajone do kremowych pomadek to brak zastygania może być wadą, bo wtedy łatwo ją rozetrzeć.
Jedna warstwa w zupełności wystarczy do pokrycia ust, pomadka jest dość dobrze napigmentowana. Kosztuje ok. 10 zł więc grosze, a kolory i jakość jest naprawdę dobra. Jedyne co można by poprawić, to opakowanie, bo jest dość kiepskie i bardzo łatwo je zgnieść w torebce. 

Jakie kolory wybieracie latem?
Zmieniacie formuły pomadek względem pór roku?


5 komentarzy:

  1. U mnie sezonowość jest na każdym polu- również w temacie pomadek ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jakoś nie lubię mocno wymalowanych ust. Używam delikatnych pomadek

    OdpowiedzUsuń
  3. Latem lubię postawić na lekkie, kremowe pomadki :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger