Różności z DressLily

Zamawianie z Chin stało się ostatnio bardzo popularne. Sama bardzo dużo zamawiam na alie i często zdarza mi się mocno popłynąć, szczególnie jeżeli widzi się cenę w dolarach. ;) Nie mniej jednak widzę duże różnice cenowe i wolę poczekać na paczkę, nawet ten miesiąc. Szczególnie jestem uzależniona od kupowania case-ów na telefony i ozdób do włosów dla córek. Te pierwsze wyjątkowo korzystnie wychodzą na chińskich stronach, bo kosztują kilka razy mniej niż na u nas. 
Dzisiaj mam dla Was trochę taki mix z Dresslily. Buszując po stronach ciężko zdecydować się na coś konkretnego. Uwielbiam wszelkiego rodzaju dodatki do domu, bo tego nigdy za dużo.

Urocza zabawka prawda? W dodatku nie tylko dla dzieci, niektórym dorosłym również się przyda. Sama uwielbiam ją ugniatać. ;) To rodzaj prostej zabawki, która w zasadzie nie robi nic poza wróceniem do swojej pierwotnej postaci po zgnieceniu. Jednak to wystarczy, dzieci uwielbiają ją zgniatać i obserwować jak się rozprostowuje. Dziewczyny targają ją już jakiś czas i jeszcze nie jest popękana więc jest jak najbardziej dobrej jakości. Na pewno zamówimy inne rodzaje. 


Powoli przymierzam się do zakupów światełek choinkowych. Wiem, że jeszcze nie czas, ale biorąc pod uwagę czas dostawy wolę zamówić wcześniej. W tamtym roku dziewczynki ozdabiały choinkę lampkami cotton balls, a w tym zamarzyły sobie ledowe światełka i przyznam, że może wyglądać to ładnie. Na ich korzyść zdecydowanie przemawia brak kabla, bo szlag mnie trafia jeżeli pod choinką walają się przedłużacze, nie lubię nadmiaru kabli, dlatego takie wyjście jest dla mnie idealne. 
Spodenki od razu wpadły mi w oko. Lubię takie nieoczywiste kroje i wzory. Wykonane są z dość cienkiego materiału więc czekają na cieplejsze dni. Jednak są bardzo wygodne i przyjemne w dotyku. Zamówione rozmiary zgadzały się z tymi podanymi na stronie. 
Jesteśmy właśnie przed remontem łazienki, prawdopodobnie będziemy przebudowywać całość i pozbędziemy się wanny na rzecz prysznica. Głównie korzystamy właśnie z prysznica, a że nie chciałabym mieć zalanej pół łazienki to musimy się ratować zasłoną. Ta jest wykonana z poliestru więc błyskawicznie schnie, co jest niewątpliwym plusem. Do wyboru było kilka innych wzorów, ale dla mnie najbardziej wpadała w oko właśnie ta moro. 

Dresslily ' New Arriwalsdresslily.com/new- products


Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 45,00 $
Kod rabatowy: GBJKNO 20%
( $ 30 $ 6 $ 50- $ 10 $ 80 $ 16 $ 20 $ 100-, 150- $ 30 $, 40 $ $ 200-, 300- $ $ 60 " )

3 komentarze:

  1. Ja też uwielbiam zamawiać case do telefonów na Alie! :D
    Z Twojej paczuszki podobają mi się te lampki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kupiłam ostatnio podobne lampki :) Faktycznie brak przedłużacza to wygoda :)
    Może wspólna obserwacja?:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger