Małe dziewczynki uwielbiają L.O.L. Surprise | LOL OMG

Równolegle z szałem na lalki Barbie, trwa u nas szał na laleczki LOL. Jest wiele różnych opinii, a to ładne, a to brzydkie, a to drogie. Nie mniej jednak ja wychodzę z założenia, że zabawka ma się podobać dziecku (w granicach rozsądku oczywiście, bo widziałam w życiu różne zabawki, które zdecydowanie nie były dla dzieci, a które były nimi zachwycone). 
Małymi laleczkami były zachwycone dziewczynki i mimo, że ja średnio podzielałam zachwyt to co jakiś czas je dostawały. Nawet do tej pory czasami jeszcze je wyciągną. Jakiś czas temu na rynek weszły lalki LOL OMG, zdecydowanie droższe, ale i znacznie większe. Większe zdecydowanie bardziej przypadły mi do gustu i tak dziewczynki wybrały sobie jasnowłosą z warkoczykami Swag i ciemnoskórą Royal Bee. Znalazły też w internecie OMG Candylicious i być może znajdą ją pod choinką. ;)
ceneo.pl

Ważna kwestia dotycząca tych lalek to jest ich figura. Nie mamy tu powielanego schematu jak w przypadku Barbie, idealna figura, blond włosy i niebieskie oczy. Lalki OMG mają masą szerokie biodra i masywne uda. Fajnie, że ktoś pomyślał o psychice dzieci, które przecież są różne. Jeżeli dziewczynka o obfitszych kształtach, całe dzieciństwo będzie widziała lalki z idealną figurą, pomyśli sobie, że nie jest idealna jak one. A lalki z figurami jak OMG dają poczucie normalności, przeciętnej figury, którą ma wiele kobiet. 
Dodatkowo każda z nich jest inna, każda ma inną fryzurę, inny kolorów włosów, a nawet skóry. To również jest niesamowicie ważne, podkreślenie, że różnimy się. Mnie lalki ujęły właśnie tymi aspektami, a dziewczynki polubiły je za różnorodność, każda jest inna, a w przypadku Barbie, niestety większość jest taka sama, różnią się tylko ubraniami i sukienkami, ewentualnie, któraś ma krótsze czy dłuższe włosy.

Wychodzą coraz to nowsze lalki OMG, nie sposób kupić wszystkich, dlatego co raz kupujemy jedną czy dwie. Mam nadzieję, że kiedyś się w końcu znudzą. ;) Z serii 1 została nam tylko jedna lalka do kompletu. 
Każda z lalek ma ruchome części ciała, od głowy po nadgarstki. Dodatkowo w każdym zestawie dołączonych jest mnóstwo akcesoriów. Samo opakowanie może posłużyć jako skrytka na dodatki, a że posiada w środku lusterko może służyć również za garderobę. 
Do lalki dołączony jest stojak i wieszaki więc możemy zrobić lalce swojego rodzaju pokaz stylizacji. Sama lalka jest wykonana bardzo porządnie, jest dość ciężka, ma niesamowicie miękkie, dwukolorowe włosy i zginane części ciała. Akcesoria trzymają się na niej bez zarzutu, a dodatkowo dzieci nie mają problemy z ich założeniem. 

Świetną sprawą jest to, że nie kupujemy lalki w ciemno, ale na opakowaniu mamy jej cień i delikatny zarys. Chcąc kupić pierwszą lalkę byłam przekonana, że lalki są losowe. ;) Z tyłu opakowania mamy również wszystkie lalki z danej serii. A przyznam Wam, że co seria co ciekawsze lalki. ;)


W ofercie sklepu Książeczki i Bajeczki znajdziemy również mnóstwo ciekawych książeczek i magazynów dla małej miłośniczki LOL. 

W książeczkach dzieci znajdą wiele ciekawostek o laleczach LOL, przeróżne zabawy i całe mnóstwo naklejek, które dzieci uwielbiają. ;)

Za to do magazynu dołączone są urocze portfeliki do pokolorowania i ozdobienia. Moje córki uwielbiają rzeczy, które mogą własnoręcznie ozdobić według siebie. Do zestawu mamy dołączone dwa kolory, ale każdy w domu ma zapewne mazaki więc można pokolorować większą ilością kolorów. 
Dodatkowo mamy też sporo porad DIY oraz gier i zabaw na chłodne, jesienne wieczory. Książeczki i gazetki LOL możecie kupić w sklepie: Ksiazeczki bajeczki.pl


5 komentarzy:

  1. Moja córka też uwielbia lol, prosi na każdą okazję ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ooo jaka fajna lalka i ciekawe pisemka, nigdy nie widziałam tej bajki ale to dlatego, że nie mam dzieci

    OdpowiedzUsuń
  3. Słyszałam właśnie, że teraz jest szał na te lalki :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger