Pomysły na prezenty dla mężczyzn

W tym roku wszystko jest takie dziwne, takie inne. Początek listopada to był czas kiedy miałam już kupioną połowę prezentów świątecznych. W tym roku jakoś średnio mi to idzie. Rozmawiając z innymi osobami widzę, że mają podobne zdanie. Wszystkim brakuje tego świątecznego klimatu, przygotowań i poszukiwania prezentów. Nie ma się co dziwić, zamknięto dużo biznesów i niektórym nie w głowie prezenty, a utrzymanie się na powierzchni. 

Ja jednak staram się normalnie funkcjonować, o ile to możliwe. Prezenty zamawiam głównie online więc zapewne ominie nas włóczenie się po galeriach. Chociaż pojadę dla samego 'wsparcia' pozostałych w galerii swoimi zakupami. Uważam, że właśnie to powinnyśmy teraz robić, wspierać się wzajemnie o ile to możliwe. Warto zamówić czasem coś zamiast obiadu, bo dla sektora gastro to może być ich  'być albo nie być'. 
Kto powiedział, że tylko dzieciaki mogą mieć skarbonki? Skarbonki, szczególnie te śmieszne to fajny prezent nie tylko dla członka rodziny, ale na każdą inną okazję. Uwielbiam tego typu rzeczy i lubię dokładać je do prezentów. Skarbonki takie jak poniższa będą dobre praktycznie dla każdego, kto ma poczucie humoru. Sama bym się ucieszyła z takiego prezentu. Wiadomo, że dorosłym łatwiej odkłada się w inne miejsce niż na koncie w banku. ;) Skarbonka ma pod spodem wylot więc nie musimy jej rozbijać, możemy opróżnić i zbierać dalej. ;)

Jako naczelny kubkomaniak uważam, że kubki z napisami to idealny pomysł na prezent. Moja szafka z kubkami już dawno się nie domyka, dlatego musiałam przesunąć talerze, żeby zrobić trochę więcej miejsca. To coś jak z półką męską w łazience, na początku facet ma ją całą, a z czasem powolutku się zmniejsza i zostaje pozbawiony jej całkowicie, bo kobieta nie mieści się na swoich. ;)
Kubeczki mamy albo gotowe albo możemy sami stworzyć napis lub dedykację dla kogoś. ;)Lubicie takie prezenty?
Macie kogoś komu sprawiłyby radość? ;)

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger