Poster store plakaty i obrazy do każdego wnętrza

Lubię ciepłe wnętrza, takie, w których czuję, że jestem u siebie. Uwielbiam również mieszkania, które pokazują mi charakter osoby, która w nim mieszka. Cenię sobie odmienny styl, bo nie lubię wnętrz, które są do siebie mocno podobne. Doceniam, że ktoś ma swój styl i się tego trzyma. Sama lubię przytulne mieszkania, z dużą ilością kwiatów. 
Zazwyczaj wykańczanie mieszkania zajmuje sporo czasu, ale później już przychodzą same przyjemności czyli wyszukiwanie dodatków. O ile nie lubię typowych 'kurzołapów' i cenię sobie minimalizm, to uwielbiam kwiaty, świece i obrazy. Mam sporo zdjęć w ramkach, w których podmieniam aktualne zdjęcia. Mam też tryptyk, który bardzo fajnie prezentuje się na jednolitej ścianie. 

Poster Store do kopalnia przeróżnych inspiracji, znajdziecie tam masę plakatów podzielonych tematycznie. Co wtorek prezentowane są nowe kolekcje. Możemy wykorzystać same plakaty lub za pomocą ramek stworzyć z nich obrazy. Do wyboru mamy różne ramki (białe, czarne, srebrne, złote, miedziane i drewniane), a jeżeli nie chcemy ramek do możemy wybrać wieszaki na plakaty, to również bardzo ciekawie wygląda. Ramki dopasowane do rozmiarowo do plakatów więc nie musimy nic przycinać.

Plakaty są drukowane na wysokiej jakości ekologicznym papierze, jest on grubszy dzięki czemu nie stracą swojego kształtu. Dodatkowo są wykonane w półmacie, dzięki czemu nie odbija się od nich światło. 


W sklepie znajduje się zakładka z inspiracjami, gdzie możemy obejrzeć gotowe kompozycje. A jeżeli któraś nam się spodoba to mamy duże ułatwienie, bo obok mamy obrazy gotowe do zamówienia więc nie musimy przeszukiwać sklepu. Ja bardzo chciałam stworzyć swoje kompozycje, a decyzja zajęła mi sporo czasu, bo jest w czym wybierać i ciężko się zdecydować. 

Długo przeszukiwałam obrazy i łączyłam ze sobą różne kombinacje, aż w końcu dobrałam dwa zestaw, jeden dla mnie, drugi do pokoju dla córek. Moje dziewczynki są już duże i wybrały plakaty dla starszych dzieci, ale w sklepie jest cała masa plakatów dla dzieci
Dziewczynki wybrały sobie jesienny plakat z jeleniem, a do tego drzewo na tle wschodzącego słońca. Przyznam, że i dla mnie spodobała się ta kompozycja. Dodała uroku dziecięcemu pokoju, a drewniane ramki ociepliły całość. W sypialni postawiłam na wilka, to największy obraz jaki zamówiłam. To celowy zabieg, ponieważ to wilk miał być widoczny. Uwielbiam wilki, intrygują mnie Obok swoje miejsce znalazło pióro i piwonie. Piwonie to moje ulubione kwiaty i bardzo chciałam, żeby znalazły się na plakacie. Całość, moim zdaniem fajnie się zgrała, a białe ramki wpasowały się w skandynawski styl pokoju. 
A dla Was mam kod rabatowy na 35% (z wyłączeniem kategorii Selection): blankablog35 (kod jest ważny przez miesiąc).

Lubicie kupować dodatki do mieszkania?
Macie w swoich mieszkaniach obrazy?

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger