Bubble tea - molekularna fabryka smaku

Bubble tea jest pewnie większości z Was znana, ja również o niej słyszałam, ale nie miałam jeszcze okazji wypróbować. Choć przyznam, że już sama nazwa brzmi zachęcająco. Bąbelkowa herbata przywędrowała do nas aż z Tajwanu i staje się coraz bardziej popularna. Jest to o tyle świetna sprawa, że możemy stworzyć naprawdę wiele przeróżnych kombinacji smakowych i odkrywać coraz to nowe połączenia smakowe. 

MOLECULA Molekularna Fabryka Smaku specjalizuje się w produkcji dwóch głównych składników do Bubble Tea: koncentratów owocowych i molekularnych kulek. Nasze produkty mogą być spożywane przez weganów.


W sklepie Bubble Tea mamy do wyboru całą masę przeróżnych syropów oraz molekularnego kawioru, smaków jest tyle, że ciężko zdecydować się na jeden konkretny. 

A czym w ogóle jest molekularny kawior? Molekularny kawior to małe kuleczki wypełnione syropem owocowym, które po przegryzieniu delikatnej osłonki jadalnej wypełniają twoje usta wspaniałym smakiem prosto z natury. Produkt znany jest szerzej jako kulki do Bubble Tea, niezwykle popularnego napoju stanowiącego absolutny hit każdej galerii handlowej czy punktu gastronomicznego.Napój Bubble tea powstaje na bazie herbaty, to nasza baza. Możemy dodać również mleko lub jogurt. Ja lubię również same mleko jako bazę. Dodatkowo potrzebujemy również kulek czyli molekularnego kawioru oraz syropu owocowego. Całość tworzy nie tylko ucztę dla zmysłów, ale również frajdę z samego przygotowania. 
To od nas zależy czy napój będzie wodnisty czy zawiesisty jak smoothie. My latem jesteśmy stałymy bywalcami budki z lodami, gdzie kupujemy właśnie smoothie i tutaj również wersja z mlekiem najbardziej nam podpasowała. Teraz pijemy letnie, ale latem idealna będzie z kostkami lodu.


Warto podkreślić, że firma nie używa w swoich produktach barwników ani syropu glukozowo fruktozowego. Produkty wytwarzane są tylko z naturalnych składników.

Znacie Bubble tea?
Lubicie?

10 komentarzy:

 1. Cudne wydają się te produkty i nowe dla mnie smaki. Super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię ich herbaty już od dawna :) smaczne to kulki
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o niej już chyba, choć nie zapadłą mi w pamięci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam wcześniej okazji wypróbować takich cudów :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Czas chyba na małe zakupy... :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda ciekawie, jestem ciekawa jak dokładnie smakuje

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam jeszcze o tym, ale z chęcią bym spróbowała! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy raz je widzę, jestem ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 9. Latem dużo słyszałam o bubble tea, jednak nigdy jej nie próbowałam. A szkoda

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger