AQUAPHOR City jak zachęcić dziecko do picia wody?

Moje dzieci od małego piją wodę, są do niej przyzwyczajone na tyle, że nie muszą się zmuszać do jej picia. Owszem piją również inne rzeczy, ale w zdecydowanie mniejszych ilościach niż woda i rzadziej. Wodę jednak biorą na co dzień do szkoły i przedszkola. Codzienne kupowanie wody butelkowanej nie dość, że jest mocno nieekologiczne to jeszcze stosunkowo drogie. 
Mamy w domu dzbanki filtrujące wodę, ale nie mieliśmy jeszcze butelek z filtrem, a dzięki portalowi urodaizdrowie mamy okazję przetestować Aquaphor City butelkę filtrującą. Z tego miejsca już mogę powiedzieć, że dla nas idealnie wpasowały się 4 różne kolory butelek, każdy będzie miał swoją innego koloru, bo oczywiście na jednej się nie skończy. Przenośny filtr w formacie butelki sportowej dla osób prowadzących aktywny tryb życia i podróżujących.
Butelka filtrująca AQUAPHOR usuwa chlor, metale ciężkie, alergeny, poprawia smak i zapach wody.
"Przykuwający wzrok atrakcyjny design butelki sprawia, że można z niej korzystać w dowolnych okolicznościach – zarówno podczas uprawiania sportu, jak i spaceru po mieście, w szkole, w biurze czy w samolocie. Uniwersalna pojemność 0.5l zapewnia optymalną ilość płynu na kilka godzin, nie dokładając przy tym dodatkowego ciężaru.
Butelka jest bardzo lekka, można ją mieć zawsze pod ręką i w każdej chwili zaspokoić pragnienie. Dzięki niej zaoszczędzisz na zakupach wody podczas podróży lotniczych i długich transferów.Bardzo cieszy mnie fakt, że społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome. Wiadomo, jeszcze widać ludzi, którzy targają do samochodów zgrzewki butelkowanej wody, ale spora część jest już mocno świadoma swoich wyborów. Nawet w przedszkolu córki widzę, że coraz więcej dzieci przynosi swoje bidony zamiast sklepowych butelek. 

Butelka Auaphor City to niepozorna butelka o pojemności 500 ml, która jest w stanie przefiltrować 150 litrów wody. Łatwo policzyć, że to aż 300 plastikowych butelek. 
Producent pomyślał również o ochronie środowiska, bo zamiast plastiku zastosował w butelce  odporny na uderzenia Tritan, najnowszej generacji szkło organiczne, całkowicie bezpieczne, nietłukące i odporne na upadki. Tritan jest wykorzystywany do produkcji pojemników do przechowywania żywności i butelek dla niemowląt. Nie zawiera bisfenolu A (BPA).

Butelka jest z bardzo przyjemnego, aksamitnego szkła, które w dotyku w ogóle szkła nie przypomina, jednak jest tak fajne, że nie wyślizguje się z rąk. Posiada również wymienny filtr, który filtruje wodę przed samym jej wypiciem. 

Podsumowując, butelka Aquaphor to idealne rozwiązanie zarówno dla dziecka jak i dla dorosłego. Dzieci lubią kolorowe rzeczy więc można tu połączyć ładne z pożytecznym, bo butelka występuje również w kolorze szarym, limonki i fuksji więc dziecko samo może wybrać ulubiony kolor. 


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger