Prestarrs - czas na sukienki

Mam całe mnóstwo sukienek, których nie mam sposobności założyć. No kto to widział, żeby w maju była taka pogoda. Przecież to czas na sukienki i krótkie rękawki. Chyba każdy nasycił się już chłodem i jesienną pogodą, teraz czas na słońce.
Kiedyś praktycznie nie nosiłam sukienek, nie lubiłam i było mi nie wygodnie, wołałam krótkie spodenki. Teraz nie wyobrażam sobie lata bez kolorowych sukienek. Niedługo mamy komunię mojej starszej córki i oczywiście nie mogłam się zdecydować na jedną sukienkę, ale za każdym razem kiedy widziałam coś pasującego to kupowałam i takim sposobem mam 5 sukienek na tą uroczystość i nieźle się załatwiłam, bo teraz nie wiem którą założyć. Kobiecie chyba nie da się dogodzić. ;)


Prestarrs to sklep, w którym znajdziecie tanie, modne ubrania (cheap trendy clothes). Mnie szczególnie zainteresowały sukienki, uwielbiam szczególnie te zwiewne i delikatne. 


1 / 2 / 3 


1 / 2 / 3
Mam nadzieję, że lato w końcu wynurzy swoją leniwą głowę i da nam skorzystać z ciepła i naładować organizmy przed chłodną jesienią. Cyba wszyscy już tego bardzo potrzebują. 

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger