Kilka nowości z Femme Luxe

Między wyjazdami odebrałam paczkę z Femme Luxe, nadrobię trochę zaległości i ruszam dalej. Swoją drogą mam wrażenie, że paczki zza granicy idą ostatnio dłużej, tak jak wcześniej to była kwestia kilku dni, tak teraz wszystko trwało prawie miesiąc. 
Zaraz połowa wakacji za nami, a ja mam wrażenie, że przecież dopiero co się zaczęły. Jednak tak to jest, że wszystko co dobre szybko się kończy, dlatego staram się wykorzystać ten czas jak najlepiej i skorzystać ze słońca póki jest. 



Ustawiłam rzeczy według mojego zadowolenia z nich, chociaż spodenki poniżej mogą być na tym samym miejscu co te, bo z obu jestem równie zadowolona. Krótkie spodenki z wysokim stanem, mam takich dość mało w swojej garderobie. Są wykonane z porządnego materiału, ale są również przewiewne. Bardzo fajnie wyszczuplają nogi podkreślają talię. Dostępne są jeszcze kolory: czarny i kremowy, ja na pewno jeszcze dobiorę sobie czarne. Zamówiłam rozmiar M i odpowiadają naszemu. 



Spodenki dżinsowe również są z wyższym stanem i to też jest bardzo trafiony wybór. Zamówiłam rozmiar L i są trochę za duże, także mogłam spokojnie brać swój rozmiar. Są wykonane z porządnego dżinsu z dodatkiem elastanu, są miękkie i wygodne. 




Wpadł mi w oko ładny, kwiatowy print na sukience  i wzięłam ją z ciekawości. Wszystko by było pięknie, jednak zamawiając rozmiar M nie przewidziałam, że się w nią nie wcisnę. Dlatego w przypadku sukienki warto brać rozmiar większą niż nosicie rzeczywiście. Szkoda, bo na upały byłaby jak znalazł. Ma po bokach ładne marszczenia, które zakryją nam boczki ;)



Ten komplet już kiedyś zamawiałam, ale w większym rozmiarze. Tym razem wzięłam M, te komplety są idealne na chłodne wieczory, a obawiam się ich już niedługo. 
Dostępne są w kolorze: szarym, czarnym, jasnozielonym, nude i kości słoniowej. Kompletów dresowych na stronie jest całe mnóstwo, dlatego na pewno znajdziecie jakiś odpowiedni krój dla siebie. 







Coś Wam wpadło w oko z mojego zamówienia?


4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger