Magazyn dla dzieci Nick Jr i inne nowości

Wakacje to czas kiedy dzieci mają trochę więcej wolnego czasu niż zwykle. Staramy się również zapewnić dzieciom jak najwięcej atrakcji. Jednak w czasie dni takich jak teraz zimno i mokro, mamy dość spore ograniczenie i spędzamy czas w domu. 
A w domu ratują nas wszelkiego rodzaju magazyny i książeczki. Większość dzieci uwielbia zadania do rozwiązywania, a moje córki lubią szczególnie te na logiczne myślenie i labirynty. 

W ofercie Ksiazeczkibajeczki.pl znajdziecie całe mnóstwo przeróżnych magazynów i książeczek dla dzieci z różnymi bohaterami z bajek. 


Magazyn Nick Jr. zapewnia zawsze masę prezentów i ciekawe zadania dla dzieci. To jeden z ulubionych magazynów moich córek. Do gazetki mamy dołączone aż 3 prezenty, a w środku znajdziemy Psi Patrol to uniwersalne książeczki na licencji nickelodeon zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Moja młodsza córka bardzo lubi Psi Patrol i zgarnia z półek sklepowych wszystkie książeczki z ulubionymi pieskami. W ofercie znajdziemy książeczki do wspólnego czytania, a także zeszyty do poznawania liczb i figur. Cała seria zeszytów zawiera dużo więcej różnych zadań, są książeczki do nauki pisania, utrwalania liczenia itp.Magazyn Scooby-Doo również dostarcza moc zabawy jak i prezentów dla najmłodszych. W tym wydaniu mamy wielką pajęczynę i pająki oraz dwa inne prezenty. 

A jeżeli wasze dzieci lubią kolorowanki Among Us kolorowanki to mamy całą stronę przeróżnych postaci do wyboru. Magazyny LOL cieszą się u nas sporym uznaniem, moje córki uwielbiają te małe laleczki, mają ich całkiem pokaźną kolekcję. Dlatego również gazetki z małymi laleczkami są chętnie przez nie czytane. W aktualnym wydaniu są dołączone dwa prezenty: zestaw naklejek oraz zestaw do manicure dla dzieci. Magazyny i książeczki często ratują nam wolny czas czy też są sposobem na nudę u dzieci. Z książeczkami nikt się nie nudzi, a bohaterowie z bajek skutecznie zachęcają również do nauki i ćwiczenia umysłu z zadaniami. 


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger