VANISH - noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze

To już kolejna akcja marki Vanish, jednak tym razem możemy się dość znacznie przyczynić w jej wkład. Vanish od dawna wychodzi z inicjatywą ochrony wody poprzez dbanie o ubrania i faktycznie produkty Vanish są bardzo dobre jakościowo i uratowały nam nie jedno ubranie. 


Szczególnie posiadając dzieci, dobrze znamy przebieranie się kilka razy w ciągu dnia i plamy, które pojawiają się dosłownie znikąd. Moje córki mają swoje ulubione ubrania i ciężko im jest się rozstać z rzeczą, którą bardzo lubiły, a ma plamy nie do pokonania. Dlatego uważam, że przy dzieciach dobry odplamiacz to podstawa. Szczególnie trudne są plamy z owoców, ale i z tym sobie radzimy. 2500 litrów wody = 1 t-shirt 


Vanish od lat wspomaga nas w walce z trudnymi plamami, a także utrzymaniem białych ubrań w dobrym stanie. Tych drugich mamy co prawda zdecydowanie mniej, bo kupowanie dzieciom jasnych ubrań to w naszym przypadku strzał w kolano. 


Sieć sklepów Biedronka wychodzi z bardzo fajną akcją. Do ustawionych w 500 sklepach w Polsce kontenerach zbierane są niepotrzebne ubrania. Akcja trwa od 12.08. do 08.09. więc zostało jeszcze trochę czasu na jesienne porządku. 
Zapewne każdy ma w domu jakieś niepotrzebne ubrania, a każdy kilogram oddanych ubrań to 1 zł dla Fundacji Dziko. 

Listę Biedronek, w których można oddać ubrania znajdziecie tutaj: Kontenery Biedronka


4 komentarze:

 1. Popieram akcję. Bardzo fajna inicjatywa, trzeba ją wspierać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super inicjatywa. Fajnie wziąć w takim czymś udział. O wodę trzeba dbać, bo jest jej coraz mniej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super akcja, bardzo się cieszę, że do niej przystąpiłaś - dzięki temu chociaż trochę pomożemy naszej przyrodzie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ważny wpis, inspirujący, ale też zachęcający do dbania o środowisko.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger