Świetna zabawka z ulubionymi bohaterami

Z tego co ostatnio zauważyłam to rodzice więcej niż dwójki dzieci mają dosłownie kosmos, przeważnie zawsze któreś z dzieci jest na kwarantannie. U nas również podobnie było w listopadzie, jak nie jedna córka to druga, zwariować można. A pracę zdalną, dość ciężko pogodzić z nauką zdalną dzieci i ogólną organizacją czasu, bo mam wrażenie, że na wszystko tego czasu brakuje. Dlatego w takich sytuacjach korzystamy z pomocy gazetek z ulubionymi bohaterami. 


Świnka Peppa Chrum… Chrum… Jesienne zabawy

Zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, znajdowanie różnic, naklejki i mnóstwo zabawy.
„Świnka Peppa. Chrum… Chrum…” to książeczka skierowana do dzieci w wieku 2–6 lat. Razem z wesołą świnką i jej sympatyczną rodzinką mali czytelnicy będą malować, zgadywać i rozwiązywać zadania. Książeczki zawierają różnorodne aktywności, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię, pomogą rozwinąć spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne najmłodszych. Do każdej książeczki dołączone są wyjątkowe naklejki. Dzięki nim zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

Peppa jest chyba jedną z ulubionych postaci mniejszych dzieci. Moje córki również bardzo ją lubiły. Książeczka pełna jest jesiennych zadań, które maluchy z chęcią rozwiązują, no i oczywiście moc naklejek, które chyba każde dziecko uwielbia. 
Masza i Niedźwiedź Wyprawa Maszy 

Masza i niedźwiedź wybierają się na wyprawę, zobacz co może ich spotkać na drodze. Dzięki latarce z kartonu zobaczysz to, co jeszcze przed chwilą było ukryte... Upewnij się, że niczego nie przegapiłeś! Powodzenia!

Książeczka z latarką to świetna sprawa dla każdego dziecka, strony są ciemne, a kiedy wkładamy do nich latarkę to obraz staje się jasny. Dziecko ma za zadanie odnaleźć ukryte elementy na obrazku. Musimy się zaopatrzyć w większą ilość takich książeczek, bo to świetna zabawa. 
Barbie siła sióstr

Wyjątkowa seria kolorowych książek w twardej oprawie. Każda strona prezentuje nowe opowiadanie, które wzbogacone jest przestrzennymi ilustracjami ulubionych bohaterów.

Barbie zachęca przestrzennymi obrazkami, które zachęcają bardziej niż zwykłe kartki. Na pewno uprzyjemniają i uatrakcyjniają dziecku czytanie książki. Barbie to jedna z ulubionych postaci młodszej córki. Megapaczka Psi Patrol 

Paczka z Psiego Patrolu, a w niej: kolorowanka, 5 kredek świecowych, naklejki, szablon plastikowy, obrazek do pokolorowania.
Bardzo fajny welurowy obrazek, który dziecko może dowolnie pokolorować i ozdobić, dodatkowo szablony, z których powstają ciekawe rysunki. Takie paczki to świetna sprawa np. do wzięcia w podróż czy podczas oczekiwania w długiej kolejce. Wyjątkowe książki z ulubionymi bohaterami dzieci: ekipą Psiego Patrolu, laleczkami L.O.L. Surprise, Barbie, świnką Peppą i jej rodzinką, a także Strażakiem Samem i Maszą i Niedźwiedziem dostępne w SUPEROFERCIE w sieci sklepów BIEDRONKA


Akcja trwa od 29 listopada do 12 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

 W ofercie zarówno wspaniałe opowiadania, jak i książki z mnóstwem zadań do rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach!

RADOŚĆ ZABAWY - GWARANTOWANA!

https://ksiazeczkibajeczki.pl/

3 komentarze:

  1. Moje dzieci lubią i Świnkę Peppe i Nasze :). U nas jeszcze nie było żadnej izolacji ani kwarantanny.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zabawki, na pewno dziecko będzie nimi zachwycone.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger