Perfumy Premium - zapachy na każdą kieszeń

Uwielbiam jak wokół mnie ładnie pachnie, dlatego perfumy, mgiełki, wszelkie świece zapachowe i dyfuzory są u mnie na porządku dziennym. Jeżeli chodzi o perfumy to mam swoje ulubione zapachy, które zawsze są na mojej półce, ale chętnie sięgam również po nowości.
Często czytając już sam opis zapachy czy jego nuty zapachowe mogę stwierdzić czy to będzie mój zapach, chociaż bywa, że i tutaj się pomylę. ;)


Na stronie Perfumy Premium znajdziecie mnóstwo przepięknych zapachów, ja miałam okazję testować 3 z nich i chciałabym Wam powiedzieć o nich kilka słów. Dostępne są oryginalne perfumy jak również ich odpowiedniki. Jest to bardzo czytelnie rozmieszczone, bo obok odpowiednika mamy jego oryginał, którym jest inspirowany. 


Z dostępnych pojemności są: 12 ml małe fiolki idealne do torebki oraz pełnowymiarowe wody 50 ml w pięknych buteleczkach. Trafiają one idealnie w mój gust, minimalistyczne i eleganckie. 

Moja mniejsza woda to odpowiednik Calvin Klein Obsession Night, jedna z moich ulubionych wód na zimę. Uwielbiam jej otulający zapach, jednak nie każdemu przypadnie on do gustu, ponieważ jest dość specyficzny. Swoją drogą orientalne zapachy mają chyba dość wąskie grono odbiorców. Nie mniej jednak jest to zapach, który długo się utrzymuje, zarówno na ciele jak i na ubraniach. 


Drugim z moich ulubieńców jest Carolina Herrera Good Girl, jest to zapach dla silnej i niezależnej kobiety, również z kategorii orientalno-kwiatowych. Ma w sobie coś co przyciąga, a ja go pokochałam od pierwszego powąchania i jest ze mną już kilka lat. 
Jeżeli chodzi o porównanie do oryginału to przyznam szczerze, że jestem pod wrażeniem. Zapach jest odwzorowany naprawdę dobrze i jakbym miała oba zapachy w takich samych opakowaniach, myślę, że mogłabym mieć problem z odróżnieniem. 

Trzecim zapachem jest nowość w moich zbiorach Lancome La Vie Est Belle, również kategoria orientalno- kwiatowa, bo jakżeby inaczej ;) W moim odczuciu zapach ciekawy, ale nie na tyle, żebym przepadła. Dobre odpowiedni są dobrym pomysłem jeżeli nie znamy zapachu oryginału, a nie chcemy wydawać większych pieniędzy w ciemno. Jest wiele firm oferujących zamienniki, ale warto zamawiać w sprawdzonych miejscach, bo możemy się rozczarować. 
Wybierając odpowiedniki możemy pozwolić sobie również na większą ilość zapachów. Ja jestem z tych osób, które lubią mieć oryginały, ale nie pogardzą również dobrymi zamiennikami. 4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger