ONLYBIO Wcierka booster intensywnie pobudzająca


Wcierka Booster działa intensywnie, a efekty jejregularnego stosowania można zauważyć dość szybko. To zasługa alkoholowej bazy, która ułatwia przenikanie składników aktywnych, tym samym wzmacniając ich działanie. Tego typu produkt najlepiej sprawdzi się u osób, których skóra głowy przetłuszcza się i nie jest szczególnie wrażliwa – wówczas będzie można korzystać z jej właściwości bez żadnych przeszkód! W przypadku skóry suchej i podrażnionej warto postawić na łagodniejsze wcierki z linii Hair in Balance.
Wszelkie wcierki stosuję bardzo chętnie, bo problem z nadmiernym wypadaniem włosów nie jest mi obcy, a dodatkowo moje włosy są cienkie i w sumie nie jakieś gęste więc każda możliwość wzmocnienia cebulek jest jak najbardziej pożądana. 

Wcierka ma bardzo praktyczne opakowanie z dozownikiem, to znacznie ułatwia jej aplikację. Konsystencja płynna i przezroczysta, ale zapach to prawdziwa bajka, jeszcze nie spotkałam się z wcierką o tak ładnym zapachu. Sama aplikacja niewiele da, najważniejszy jest masaż skóry głowy, żeby pobudzić mieszki włosowe do działania. 

Niewątpliwym plusem jest nie podrażniający alkohol w składzie, ponieważ mam bardzo wrażliwą skórę głowy i wszystkie wcierki na jego bazie, dość mocno podrażniają mi skórę. Tutaj wydaje mi się, że działanie alkoholu jest zneutralizowane przez składniki aktywne. Nawet jak zostawiam wcierkę na noc, moja skóra głowy nie jest podrażniona.

Wiadomo, że na efekty będę musiała poczekać dłużej, ale wcierka bardzo mi przypasowała swoim zapachem i składem, ale również jest niedroga, bo kosztuje około 20 zł. 1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger