#SKINFLOODING Z LOREAL PARIS

Pure Beauty nie tylko zaskakuje ilością i jakością produktów w pudełkach, ale również ciekawymi akcjami promocyjnymi. Nie tak dawno mieliśmy akcję #skincycling, a teraz Loreal powraca z akcją #skinflooding
Popularne trendy kosmetyczne szybko rozprzestrzeniają się po sieci, co bardzo mnie cieszy, bo nie raz można trafić na metodę, która idealnie podpasuje naszej skórze. 


W zestawie znalazły się:
Revitalift Filler przeciwzmarszczkowe serum do twarzy zawierające 1,5% czystego kwasu hialuronowego
Revitalift Filler serum pod oczy z kofeiną i 2,5% czystym kwasem hialuronowym
Revitalift Filler ujędrniający krem do twarzy z dwoma rodzajami kwasu hialuronowego i trzema rodzajami ceramidówLOREAL PARIS REVITALIFT FILLER Serum pod oczy 2,5% czystego kwasu hialuronowego 
+ kofeina 
77,99 zl / 20 ml

LOREAL PARIS REVITALIFT FILLER Serum pod oczy 2,5% czystego kwasu hialuronowego+kofeina - Czysty kwas hialuronowy wspomaga intensywne nawilżenie i redukcję zmarszczek wokół oczu. Czysta kofeina pomaga zredukować cienie pod oczami. Formuła została wzbogacona o niacynamid i witaminę Cg. Serum posiada potrójny, metalowy aplikator, który zapewnia chłodzący masaż i pomaga zmniejszyć obrzęki na powiekach. Możesz trzymać je w lodowce dla wzmocnienia efektu.


LOREAL PARIS REVITALIFT FILLER Krem do twarzy ujędrniający 2 rodzaje kwasu hialuronowego 3 rodzaje ceramidów 
97,99 zl / 50 ml

LOREAL PARIS REVITALIFT FILLER Krem do twarzy ujędrniający 2 rodzaje kwasu hialuronowego 3 rodzaje ceramidów - Zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego: mikrowypełniający kwas hialuronowy - charakteryzuje sie szybkością działania i mikrocząsteczkowy kwas hialuronowy, który wspomaga ujędrnienie: Formuła wzbogacona dodatkowo o 3 rodzaje ceramidów, które wspierają funkcje bariery ochronnej skóry, niacynamid oraz glicerynę. Krem zamknięty jest w innowacyjnym słoiczku, który nie dopuszcza do produktu powietrza, zapewniając higieniczne dozowanie i świeżość formuły.


LOREAL PARIS REVITALIFT FILLER Serum do twarzy przeciwzmarszczkowe 1,5% czystego kwasu hialuronowego
63,99 zł/ 30 ml

LOREAL PARIS REVITALIFT FILLER Serum do twarzy przeciwzmarszczkowe 1,5% czystego kwasu hialuronowego- Zawiera 2 rodzaje kwasu hialuronowego: makrocząsteczkowy kwas hialuronowy, który pomaga przywrócić skórze nawilżenie oraz wygładzić jej powierzchnię i mikrocząsteczkowy kwas hialuronowy, który wspomaga ujędrnienie i przywrócenie skórze objętości. Formuła została również wzbogacona o pielęgnacyjne składniki -glicerynę i witaminę Cg


„Skin flooding”, czyli dosłownie „zalewanie” wilgotnej skóry produktami nawilżającymi wieloetapowo, co daje nam efekt zdrowej i promiennej skóry. O co chodzi z tym „zalewaniem”? To nic innego jak nawilżanie skóry w kilku etapach (zwiększenie nawodnienia w głębszych warstwach naskórka), za pomocą produktów o różnych konsystencjach. Ta ciekawa metoda nawilżenia skóry polecana jest dla każdego: w szczególności docenią ją posiadacze cery suchej, choć sprawdzi się również w okresie wiosennym oraz po różnych kuracjach np. kwasowych."


Metoda Skinflooding jest przeznaczona przede wszystkim dla cer suchych oraz tłustych, jednak nie ma reguły i warto próbować również na innych cerach, ponieważ ja jako posiadaczka cery mieszanej jestem bardzo zadowolona z efektów jakie daje ta metoda, nie miałam jeszcze tak bardzo nawilżonej twarzy, a także zminimalizował się problem nadmiernego świecenia cery w ciągu dnia. 1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger