Fotokolaże - pomysł na prezent

Ostatnie tygodnie przed świętami to najbardziej gorący czas. Niestety już da się odczuć brak miejsc parkingowych pod galeriami, dlatego ja preferuję zakupy online. Bez niepotrzebnych nerwów, na spokojnie, w ciepłym domu. Już od kilku lat prezenty kupuje głównie w sieci. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego to z całego serca polecam prezenty w formie zdjęć. Myślę, że to świetny pomysł na spersonalizowaną pamiątkę.

Mamy bardzo dużo fotoksiążek, które córki uwielbiają oglądać, zawsze to fajna alternatywa dla zdjęć. Dodatkowo mamy kilka fotoobrazów, które idealnie wpasowały się w nasze mieszkanie Fajnym pomysłem są również fotokolaże, które możecie zobaczyć poniżej. Każdy ma na pewno w telefonie masę pięknych zdjęć, które warto uwiecznić. Ja mimo mnóstwa zdjęć w galerii, lubię je mieć również fizycznie, dlatego zbieram większą ilość i szykuję je do druku
Uwielbiam wszelkie dekoracje, które mogę zmieniać zależnie od aktualnego wystroju czy nastroju. Mam swoje ulubione dekoracje na dany okres, czy to letni czy zimowy i nadaje swojemu mieszkaniu odpowiedni klimat. Jednak czasem bywa tak, że zimą bardzo potrzebuję powrotu wspomnieniami na wakacje i właśnie w taki sposób fotoobraz pomaga mi się przenieść nad nasze polskie morze.

Zdjęcie zrobiłam w tym roku i bardzo żałuję, że wakacje tak szybko minęły, ale patrząc na obraz robi mi się cieplej w sercu i mogę przenieść się w to klimatyczne miejsce. 
Macie w domu fotoobrazy?
Lubicie wywoływać zdjęcia czy stawiacie raczej na galerię w telefonie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger