DOVE Volume Lift włosy pełne objętości

Czy jest ktoś kto nie marzy o objętości włosów? Ja jestem w grupie osób o włosach prostych jak druty, które są mało podatne na kręcenie, a w dodatku mają tendencje do oklapywania. Wszelkie pianki nie zdają egzaminu, bo włosy wyglądają jak sklejone. Lakier sprawdza się na chwilę, szukam więc pomocy w szamponach dodających objętości. 

Nowa linia Dove Nutrive Solutions Volume Lift łączy substancje nawilżające z cząsteczkami tlenu, co daje ultra lekką formułę, która delikatnie nawilża i widocznie poprawia kondycję każdego włosa. Linia dostosowana jest do włosów płaskich wymagających uniesienia i zwiększenia objętości. Lekka odżywka pomaga wygładzać, nawilżać i odżywiać włosy bez obciążania pasm.
DOVE Volume Lift odżywka do włosów / 10,99 zł/ 200 ml

DOVE Volume Lift szampon do włosów / ok. 12 zł/ 200 mlPrzyznam szczerze, że na jakiś czas całkowicie zrezygnowałam ze stosowania drogeryjnych szamponów, ponieważ dość mocno obciążały moje cienkie włosy. Mimo obietnic objętości jedyne co uzyskiwałam to "sztywne włosy", miałam wrażenie jakby były niedomyte.

Dlatego do nowej serii Dove przeznaczonej specjalnie do włosów cienkich i pozbawionych objętości również podeszłam z dużą obawą o obciążenie. Jednak już po pierwszym użyciu zostałam "kupiona". Nie tylko przepięknym zapachem tej serii, ale faktycznym brakiem obciążenia i lekkim uniesieniem włosów. 
Szampon i odżywka pachną delikatnie, ale bardzo ładnie, zapach jest lekko perfumowany. Produkty nie podrażniają skóry głowy, nie powodują swędzenia ani szybszego przetłuszczania się włosów. Dodatkowo z efektem uniesienia włosów otrzymujemy delikatne wygładzenie włosów. Wyglądają dobrze, są błyszczące i gładkie. 

Podsumowując, to chyba pierwsza seria do włosów cienkich, która podpasowała moim włosom. 

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger