Najmodniejsze bikini na aktualny sezon

Sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami, nim się obejrzymy minie wiosna i nadejdzie piękne, słoneczne lato. Głównie właśnie wiosną planujemy wszelkie wyjazdy dlatego zawczasu dobrze by było pomyśleć jaki strój kąpielowy zabierzemy ze sobą. A najlepiej kilka, bo wiadomo, że kobieta zmienną jest ;)Wystawy sklepowe kuszą nowymi kolekcjami, ale wiadomo, że strój dobieramy do swojej figury, na manekinie wszystko ładnie się prezentuje. Bardzo modne ostatnio są falbanki, stroje sznurkowe czy retro. Bardzo często widzę również wiele kobiet w strojach szydełkowych, co prawda odsłaniają więcej niż typowe stroje, ale niewątpliwie podbijają plaże. 


Często monokini traktuje się po macoszemu, ale dobrze strojone nie tylko ukryje nasze niedoskonałości, ale też wysmukli sylwetkę. Utarło się przeświadczenie, że jednoczęściowe stroje są przeznaczone dla straszych pań albo osób z większą wagą. Bzdura! W poprzednim sezonie kupiłam sobie śliczne monokini, dość mocno wycięte i czułam się z nim o niebo lepiej niż w bikini. 


W kwestii kolorów polecam kolory, które ładnie kontrastują z opalenizną. Świetnie spradzi się nie tylko uwielbiane czarne bikini, ale również neonowe odcienie. W tamtym roku czaiłam się na neonowo - czarny zestaw, ale za późno się obejrzałam. Na pewno nadrobię ten błąd w tym sezonie. Nie polecam natomiast cielistych i białych odcieni, wyglądają mocno średnio, a dodatkowo zanim się opalimy zlewają się z odcieniem skóry. 
Nie mniej jednak na pewno strój kąpielowy musi być idealne do nas dopasowany, bo zarówno wiszący na nas, jak i wpijający się kostium choćby najpiękniejszy wzór, nie będzie się dobrze prezentował. 

Jestem bardzo ciekawa czym kierujecie się w wyborze stroju kąpielowego?

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger