#5000 KROKÓW KAŻDEGO DNIA - WYZWANIE REXONA

Zastanawialiście się kiedy ile robimy kroków dziennie? Na dobrą sprawę nawet nie umiałabym pewnie wstrzelić się w widełki. Jednak sprawa wygląda tak, że uczę swoje dzieci, że nie wszędzie warto jechać samochodem. Często zamieniamy środek transportu na spacer, szczególnie kiedy jest ciepło, ale również teraz drogę do szkoły pokonujemy pieszo. To dobra sprawa na rozruszanie organizmu rano. Dodatkowo ruch poprawia nasze samopoczucie, ale również chroni od wielu chorób.

Rexona wychodzi do nas ze świetną akcją, w której musimy zrobić 5000 kroków dziennie. To nie lada wyzwanie dla tych, którzy pokonują każdą drogę samochodem. Wydaje się to mało, ale warto podjąć wyzwanie, zainstalować aplikację i sprawdzić ile kroków pokonujemy każdego dnia.


Rexona postanowiła skorzystać z możliwości jakie daje jej współpraca z zespołem F1 Wiliams Raing i do udziału w kampanii zaprosić członka teamu Roberta Kubicę. W ramach swoich działań producent kosmetyków uruchomił kampanię zachęcającą do ruchu. Marka odwołuje się do zmian jakie zachodzą w naszym życiu i stopniowym zmniejszaniu swojej aktywności – “Jeszcze nie tak dawno jako dzieci biegaliśmy za piłką i graliśmy w gumę, spędzaliśmy aktywnie wakacje, zamiast wylegiwać się na plaży. Dzisiaj będąc w pracy, cały dzień tęsknimy do kanapy, na którą zerkaliśmy z żalem wychodząc z mieszkania. Dzieci zamiast biegać po boisku, rozbieganym wzrokiem obserwują co dzieje się w grze na telewizorze.”Produkty Rexona pomogą nam w podjęciu wyzwania, zapewniając skuteczną ochronę. Wydaje mi się, że warto podjąć wyzwanie nawet dla samego sprawdzenia ile kroków dziennie robimy. A także warto dać przykład młodszemu pokoleniu i pokazać, że warto być aktywnym.

Weźmiecie udział w wyzwaniu? ;)

7 komentarzy:

 1. Ja w ubiegłe święta dostałam opaskę liczącą kroki. Super sprawa. Wydawało mi się, że robię dużo kroków w ciągu dnia, jednak okazało się inaczej. Codziennie te min. 5 tys. kroków mam zrobionych. Teraz mój cel to minimum 10 tys. Od października udaje mi się to utrzymywać - chociaż wiadomo, zdarzy się taki dzień gdzie tych kroków jest mniej, ale i tak jestem dumna z małych kroczków do przodu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kiedyś miałam aplikację mierzącą ilość kroków przebytych w ciągu dnia. Teraz siedzę z dzieckiem w domu, więc aplikacji nie używam :) Niemniej wcześniej zależało mi na przejściu po 10 tys kroków dziennie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietna sprawa to wyzwanie, mozna ruszyc dupsko z kanapy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój telefon i sportowy zegarek monitorują moja ilość kroków w ciągu dnia - cel mam ustawiony na 6 lub 10tys w zależności od okresu i wyrabianej normy ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger