Black Friday w Sulphur Zdrój

Jutro przypada Black Friday, ale wiele sklepów przedłuża promocje na Black Weekend, a często i na Black Week. Nie jest to jednak taki dzień jak w Stanach, bo umówmy się obniżki są nieporównywalne. U nas często jest to zwykła promocja, a równie często zwykłe naciąganie. Dlatego warto obserwować wcześniej dane rzeczy. Ja chcąc kupić coś droższego powrzucałam sobie rzeczy do zakładek i do koszyków w sklepach online i sprawdzam co jakiś czas jak zmieniają się ceny. Nie warto rzucać się na wszystko co ma pozornie dużą obniżkę, bo można się nadziać na sztucznie podwyższoną cenę. 

Black Friday to również dobra okazja na zakup prezentów świątecznych, do Świąt został już tylko niecały miesiąc, a warto mieć wszystko przygotowane wcześniej, żeby nie szukać na ostatnią chwilę. Dodatkowo teraz kurierzy mają masę roboty i musimy też mieć na to wzgląd, że paczki mogą docierać trochę wolniej. 

Kosmetyki to jest moim zdaniem zawsze dobry prezent, kiedy nie bardzo wiemy co dana osoba lubi, czy niekoniecznie mamy częsty kontakt. Uniwersalne produkty sprawdzą się zawsze, a z kosmetyków ucieszy się większość kobiet. Tym bardziej jeżeli są to kosmetyki uzdrowiskowe z dobrymi składami. Produkty są wytwarzane w polskiej miejscowości Busko-Zdrój, a ich bazą jest woda siarczkowa i borowina.

Sulphur Zdrój przygotowało bardzo fajną promocję, od 26.11. do 2.12. 2020 będzie można kupić produkty uzdrowiskowe z bardzo dużym rabatem, aż do - 70%

Black Week w Sulphur Zdrój trwa aż tydzień więc każdy spokojnie zdąży skorzystać. 


A na co się warto skusić?

Szczególnie polecam Wam peeling borowinowy, jest naprawdę mocnym zdzierakiem. Granat i zielona herbata dają naprawdę ciekawe połączenie, co daje świetny zapach. Skóra po takim oczyszczeniu jest gładka i nie wymaga już użycia balsamu więc to idealna opcja dla zabieganych. 
W jesienne klimaty idealnie wpisuje się masło borowinowe o zapachu cynamonu, imbiru i goździków. 


Skorzystacie z oferty?
Kupujecie kosmetyki na prezenty?

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger