bo w czasie deszcze dzieci się wcale nie nudzą ;)

Ostatnia prosta jeżeli chodzi o wakacje, przyznam szczerze, że nareszcie. Wykorzystaliśmy czas wakacji na maxa i już teraz odliczam czas do pójścia dzieci do szkoły. Zapewne ostatni tydzień będzie się ciągnął w nieskończoność, szczególnie, ze deszcz za oknem dość mocno ogranicza możliwości, dlatego ratujemy się wszelkimi aktywnościami w domu. Wbrew pozorom moje dzieci zawsze znajdą sobie coś ciekawego do zrobienia. O wiele łatwiej jest z rodzeństwem, bo co dwie głowy to nie jedna ;)

Z racji tego, że moje córki dzieli 4 lata to jeżeli chodzi o magazyny to mają już trochę inne upodobania. Jednak starsza stara się wspierać młodszą w rozwiązywaniu zadań z gazetek, a ja uwielbiam patrzeć na ich współpracę. Kolorowanki wodne to moje wspomnienie z dzieciństwa. Uwielbiałam je dostawać, a że dostęp do nich był mocno ograniczony więc tym bardziej cieszyła obecność kolejnej.
Psi Patrol i LOL to jedne z ulubionych postaci z bajek dzieci. Do książeczek dołączone są wodne mazaki, którymi kolorujemy obrazki. Dużo frajdy w małych książeczkach. ;)Kolorowanki LOL z naklejkami zachwycą każdą miłośniczkę małych laleczek. Nowości z zadaniami od Psi Patrol i PJMASKS, zainteresują na pewno nie jednego chłopca, a może i również dziewczynki. Moja córka uwielbia Psi Patrol, przyznam szczerze, że pieski są urocze. Kolorowe magazyny z zadaniami idealnie sprawdzają się na deszczowe popołudnie w domu. ;)Peppa to jest taka postać, która przeważnie irytuje rodziców, ale uwielbiają ją dzieci. U nas również nie obyło się bez szału na świnkę. Pluszaki, gry i inne gadżety były swojego czasu na porządku dziennym, aktualnie szał minął, ale młodsza córka nadal lubi magazyny z Peppą. 
Wszystkie 3 poniższe książeczki mają do zaoferowania coś ciekawego. Bardzo spodobała mi się książka do nauki angielskiego, bardzo wartościowa. Dzieci uwielbiają również książeczki z pisakami, trochę mniej te do nauki pisania, ale to również potrzebne, żeby ćwiczyć rękę. 
A na koniec zostawiłam to co dzieci lubią najbardziej, magazyny z prezentami. Zestaw zawiera przepiękne gumki do ścierania z Psiego Patrolu i stepelek z myszką. Takie dodatki cieszą najbardziej, a na dobrą sprawę mogą być to drobiazgi.;)

Te i inne magazyny znajdziecie na stronie Książeczkibajeczki.pl ;)
6 komentarzy:

 1. Moja córka uwielbia takie książeczki. Bardzo lubi kolorować, co mnie cieszy, bo kiedy zacznie może nad tym spędzić nawet i parę godzin. Te magazyny z figurkami są świetne. Moja córka też uwielbia Psi Patrol i nawet ja czasami z nią go oglądam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wodne kolorowanki uwielbia też moja córka. Rzeczywiście teraz jest ich duży wybór. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dzieciaki też lubią gazetki, w sklepie jest dziki szał na nie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne te malowanki i potrafią wciągnąć w zabawę na długo, niezależnie od pogody.

  OdpowiedzUsuń
 5. Deszczowe dni wymagają od rodziców kreatywności, ale dobrze, że są takie pomoce.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger